Cariere

Cerinte:
- Dorinta de a lucra in domeniul imobilar;
- Experienta pe un post similar;
- Cunostinte de operare pe calculator,
- Bune abilitati de comunicare si relationare cu oamenii;
- Abilitati de negociere, seriozitate si initiativa;

Responsabilitati / Beneficii:
- Identificarea noilor proprietati si vizionarea celor aflate in gestiune in vederea cunoasterii permanente a starii lor;
- Prospectarea pietei si contactarea posibililor clienti;
- Mentinerea relatiilor cu clientii actuali;
- Ofertare, primire si prelucrare cereri si oferte, tranzactionare;
- Crearea si prezentarea ofertelor personalizate de produse si servicii;
- Identificarea nevoilor clientilor si a solutiei optime de indeplinire a cerintelor clientului;
- Training-uri si indrumare profesionala
- Comision foarte atractiv,bonusuri corelate cu performanta

Trimite CV

Informatii detaliate despre cum le folosim in site si cum poti gestiona consimtamantul vei putea gasi in