Descriere apartament
Apartamentul cu două camere oferit spre vânzare este situat într-una dintre cele mai căutate zone ale Capitalei, în cartierul Dorobanți, chiar lângă Beller, beneficiind de o priveliște frumoasă către parc. Poziționat la parterul unui imobil cu patru niveluri, construit în anul 1986, apartamentul are o suprafață utilă de 51 mp și o compartimentare semidecomandată, ideală pentru un cuplu sau o persoană care își dorește un spațiu confortabil și bine organizat.
Blocul este extrem de solid din punct de vedere tehnic, fiind realizat pe cadre de beton armat și reabilitat, ceea ce conferă un plus de siguranță și durabilitate. Locuința a fost renovată integral, cu materiale și finisaje de calitate superioară, și se vinde complet mobilată și utilată, fiind gata pentru mutare imediată.
Interiorul impresionează prin atenția la detalii și armonia estetică. Baia și bucătăria sunt placate cu travertin, instalația sanitară este marca Grohe, iar cea electrică este realizată cu echipamente Panasonic. Sistemul de încălzire este asigurat de o centrală proprie pe gaz marca Bereta, iar confortul termic este completat de ferestrele cu geam termopan și de repartitoarele de căldură. Ușa de la intrare este metalică, oferind un plus de siguranță.
Apartamentul este dotat cu aer condiționat și include electrocasnice de calitate, precum frigider Samsung, mașină de spălat Ariston și televizor LG. Mobilierul provine de la Mobexpert și este bine integrat în spațiu, oferind atât funcționalitate, cât și un ambient plăcut. De asemenea, apartamentul dispune de debara, apometre, contor individual de gaze și instalații noi, atât electrice, cât și sanitare.
Accesul în imobil se face prin interfon, iar locația este una privilegiată, cu stația de metrou aflată la 14 minute de mers pe jos. Este o proprietate ideală pentru cei care doresc să locuiască într-o zonă centrală, elegantă, aproape de cafenele, restaurante, parcuri și mijloace de transport, beneficiind totodată de liniște, siguranță și un cadru urban rafinat.
Pretul de vanzare este 187.000 EURO.
!!Pentru serviciile de intermediere imobiliara, Agentia percepe un comision de: 3% din prețul de vanzare!!
!!Vizionarile se fac doar în baza semnării în prealabil a Fisei de Vizionare.!!