Imobiliare Ploiesti Angajam agenti imobiliari


Apartamente
Case - vile
Spatii comerciale
Terenuri


Spatii birouri
Spatii industriale
Hoteluri - pensiuni
Exclusivitate


 > 

PARTENERI BUCURESTI



Departament rezidential



Catalina Parvu

Senior Broker
0724754477
catalina.parvu@refinder.ro
ofertele agentului

Corina Ionita

Broker imobiliar
0724754477
bogdan.ionita@refinder.ro
ofertele agentului

Dan Parvu

Senior Broker
0786798594
ultracentral@refinder.ro
ofertele agentului

Dan Tura

Broker imobiliar
0728621428
dan.tura@refinder.ro
ofertele agentului

Gabriela Alexianu

Senior Broker
0768596639
gabriela.alexianu@refinder.ro
ofertele agentului

Horia Deprato

Senior Broker
0751550807
horia.deprato@refinder.ro
ofertele agentului

Ioana Cretu

Broker imobiliar
0769610690
ioana.cretu@refinder.ro
ofertele agentului

Laurentiu Ene

Senior Broker
0747171690
laurentiu.ene@refinder.ro
ofertele agentului



PARTENERI CONSTANTA



Departament rezidential



Viorel Biti

Broker imobiliar
0786070712
viorel.biti@refinder.ro
ofertele agentului



PARTENERI PLOIESTI



Departament rezidential



Augustin Petrescu

Senior Broker
0748957607
augustin.petrescu@refinder.ro
ofertele agentului

Marian Ene

Broker imobiliar
0729219900
marian.ene@refinder.ro
ofertele agentului

Marius Cheres

Broker Imobiliar
0748957607
marius.cheres@recity.ro
ofertele agentului

Mihai Paraschiv

Broker imobiliar
0729219900
mihai.paraschiv@recity.ro
ofertele agentului

Nicolae Gherisescu

Broker Imobiliar
0748957607
nicolae.gherisescu@recity.ro
ofertele agentului

Paula Marin

Broker imobiliar
0729219900
paula.marin@refinder.ro
ofertele agentului

Refinder Ploiesti

Broker imobiliar
0748957607
ploiesti@refinder.ro
ofertele agentului

 

Acasa |  Despre noi |  Echipa |  Servicii |  Oferta ta |  Cererea ta |  Testimoniale |  Info utile |  Calculator taxe |  Cariere |  Contact
Copyright © 2013 - 2017 Refinder