Imobiliare Ploiesti Angajam agenti imobiliari

Apartamente
Case - vile
Spatii comerciale
Terenuri

Spatii birouri
Spatii industriale
Hoteluri - pensiuni
Exclusivitate

Cariere

Cerinte:

- Dorinta de a lucra in domeniul imobilar;

- Experienta pe un post similar;

- Cunostinte de operare pe calculator,

- Bune abilitati de comunicare si relationare cu oamenii;

- Abilitati de negociere, seriozitate si initiativa;

Responsabilitati / Beneficii:
- Identificarea noilor proprietati si vizionarea celor aflate in gestiune in vederea cunoasterii permanente a starii lor;

- Prospectarea pietei si contactarea posibililor clienti;

- Mentinerea relatiilor cu clientii actuali;

- Ofertare, primire si prelucrare cereri si oferte, tranzactionare;

- Crearea si prezentarea ofertelor personalizate de produse si servicii;

- Identificarea nevoilor clientilor si a solutiei optime de indeplinire a cerintelor clientului;

- Training-uri si indrumare profesionala

- Comision foarte atractiv,bonusuri corelate cu performanta

  Trimite

Acasa |  Despre noi |  Echipa |  Servicii |  Oferta ta |  Cererea ta |  Testimoniale |  Info utile |  Calculator taxe |  Cariere |  Contact